Nuo sausio 4 d. mokinių ugdymas vyksta nuotoliniu būdu. Jis organizuojamas virtualioje Microsoft Office 365 aplinkoje, vaizdu komunikuojant Microsoft Teams programoje.


Pagrindinis ugdomųjų veiklų ir vertinimo apskaitos įrankis išlieka e-dienynas TAMO, kur ir toliau yra fiksuojami namų, klasės darbai, lankomumas ir kt. Jums ir mokiniams aktuali informacija.


Jei mokinys dėl tam tikrų priežasčių negali dalyvauti nuotolinėje pamokoje, apie tai tėveliai kuo skubiau turi informuoti klasės vadovą ir nurodyti nedalyvavimo pamokoje (-se) priežastį.


Dėl susidariusių problemų susijusių su prisijungimu prie vaizdo pamokų, informuokite klasės vadovą arba IKT koordinatorių Marių Šilinską telefonu nr.


Po pamokų klasių vadovų arba VDM grupių pedagogų nurodytose Teams komandose vyksta individualios mokinių konsultacijos, namų darbų ruoša.


Nuo sausio 4 d., pagal patvirtintą ir nuo rugsėjo mėn. galiojantį neformaliojo ugdymo tvarkaraštį nuotoliniu būdu bus organizuojami mokyklos lėšomis finansuojami būreliai.


Švietimo pagalba mokiniams bus teikiama nuotoliniu būdu ar kt. informavimo priemonėmis (Microsoft Teams aplinkoje, e-dienyno žinutėmis, telefonu ir kt.).

Švietimo pagalbos specialistų kontaktai:

Psichologė Jolanta Dulinskienė, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.;
Specialioji pedagogė ir logopedė Brigita Valečkienė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Mokiniams, gaunantiems nemokamą maitinimą, bus organizuojami sauso maisto davinio išdavimai. Davinio atsiėmimo laiką patikslinsime.