pavesine

Gerbiami „Šviesos“ pradinės mokyklos bendruomenės nariai,

Mokyklos gerovė priklauso nuo visos bendruomenės geranoriškumo ir pastangų kurti mokytis motyvuojančią, jaukią, estetišką ugdymosi aplinką.

Kreipiamės į Jus prašydami mūsų mokyklai skirti 1.2 procento pajamų mokesčio sumos. Mums labai reikia Jūsų paramos!

Dėkojame visiems už 2021 metais mokyklai suteiktą paramą – mokinių tėvelių, mokytojų ir kitų rėmėjų gera valia iš 1,2% fizinių asmenų pajamų mokesčio gavome 3150 Eur. Bendruomenės vardu norime padėkoti visiems tėvams, mokytojams ir kitiems mokyklos draugams, kurie 1,2% savo pajamų mokesčio pervedė mokyklai. Nuoširdžiai Jums AČIŪ!!! Šias lėšas skyrėme mokinių draudimui ir lauko klasės įrengimui. Tikimės ir toliau geranoriško Jūsų palaikymo, supratimo ir paramos, kuri padės modernizuoti mokyklą, tobulinti bei efektyvinti jos veiklą.

Atkreipiame dėmesį, kad nuo 2022 m. sausio 1 d. prašymus dėl paramos skyrimo bus galima teikti tik elektroniniu būdu. Todėl raginame bendruomenės narius, skiriančius mokyklai dalį pajamų mokesčio paramai, tai daryti elektroniniu būdu jau dabar. Šis būdas saugus ir paprastas.

1,2 proc. paramą galima teikti iki š. m. gegužės 3 d. elektroninio deklaravimo sistemoje (EDS). Tam tereikia užpildyti vieną populiariausių – FR0512 formą.

Tai padaryti galite:

– per tinklalapį http://deklaravimas.vmi.lt/ naudojant internetinės bankininkystės prisijungimą.

Formoje užpildykite reikiamus laukelius šiais duomenimis:

  • Mokestinis laikotarpis – 2021
  • Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) – 191665480
  • Mokesčio dalies paskirtis – Vilniaus „Šviesos“ pradinė mokykla
  •  Mokesčio dalies dydis (procentais) – 1,2
  • Įvesti mokestinį laikotarpį, iki kurio skiriate paramą: jei norite dar 1 metų paramą skirti mums, įveskite 2022, o jei 3, 4 ar 5 metų paramą – atitinkamai 2023, 2024 ar 2025.

parama2

parama3

parama4

parama5


Tikimės Jūsų, kitų šalia Jūsų dirbančiųjų paramos ir pagalbos, nes tik veikdami kartu visų mūsų labui – nuveiksime daugiau.

Mokyklos administracija