Liepos 11–12 d. Vilniuje vyks svarbiausias ir didžiausias renginys Lietuvos istorijoje – NATO viršūnių susitikimas, todėl sostinėje numatomi trumpi eismo ribojimai ir kiti, įprastam miestiečių gyvenimo ritmui įtakos turintys pokyčiai. Tai daroma saugumo sumetimais. Gyventojus ir sostinės svečius, įstaigų darbuotojus ir tėvelius kviečiame iš anksto susipažinti su ribojimais, planuoti savo keliones, kad nepatogumų būtų kuo mažiau.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių turto valdymo naudojimo ir disponavimo juo įstatymu ir siekiant efektyviai valdyti turtą, maloniai prašome Jūsų pasitikrinti, ar tinkamai vykdomi panaudos ar nuomos sutartyje numatyti reikalavimai rūpinantis naudojamu turtu ir palaikant tinkamą estetinį vaizdą:

1. Reguliariai valomos patalpos, patalpų langai, pastatų fasadai, įskaitant valymą nuo graffiti;
2.Teritorija prie jų, atsižvelgiant į metų laikus ir realią situaciją, įskaitant vejos šienavimą, želdynus/gėlynus, atliekų konteinerių tvarkymą.

Ypatingai atkreipiame dėmesį ir prašome atidumo Lazdynų, Karoliniškių, Naujininkų, Centro, Senamiesčio ir kitų įstaigų, kurios patenka į liepos 11–12 d. NATO viršūnių susitikimo metu ir pasirengimo renginiui laikotarpiu galiosiančių ribojimų zoną.

Daugiau informacijos apie NATO viršūnių susitikimą adresu https://nato.vilnius.lt/ .