O jei būtų galima keliauti laiku? Kur norėtumėte nuvykti – į praeitį ar ateitį? Ar norėtumėte pamatyti, kaip mokėsi vaikai prieš 100 metų? Ar smalsu būtų sužinoti, kaip mokysis po 100 metų?

Kol laiko mašina neišrasta, Vilniaus „Šviesos“ pradinės mokyklos 4b klasės bendruomenė sukūrė dokumentinį filmą apie nūdienos mokinių kasdienybę, kad ateities vaikai turėtų galimybę „keliauti laiku“ ir pasisvečiuoti XXI a. pradžios Lietuvos valstybinėje pradinėje mokykloje.

Juk būtų smagu apsilankyti tėvų ar senelių praeities mokykloje? Deja, tada galimybių filmuoti kaip dabar nebuvo. Šiandien beveik kiekvienas mokinys turi išmanųjį telefoną, kuriuo gali filmuoti ir įamžinti kasdienybę. Medžiagos yra labai daug. Net galima pasimesti. Šiais laikais yra didžiulis mokyklų pasirinkimas, yra nemažai privačių bei įvairaus profilio mokyklų. Šis filmas – apie šiandieninę valstybinę pradinę mokyklą.

Kas žino, gal šį filmą po 100 metų pamatys ateities mokiniai ir palygins, kaip pasikeitė gyvenimas? Įdomu, kokia tada bus mokykla, mokiniai, Lietuva?

Daugiau informacijos čia:
https://www.lnb.lt/renginiai/8652-filmo-mokykla-kelione-laiku-premjera
https://www.facebook.com/events/2187197841476447/