Mūsų mokykla dalyvavo projekte „Sodinam“.

4 d klasės mokiniai ir mokytoja Ingrida B. važiavo į Vilniaus Botanikos sodą ir stebėjo medžių įvairovę. Domėjosi medžių sodinimu, auginimu, priežiūra. Rinko, analizavo ir bandė įvardinti, kokių medžių sėklos, lapai. Kalbėjo apie medžių vaisių naudą žmogui ir gamtai. Smagu buvo skaityti šios klasės mokinių kūrybinius darbus „Ką šnabžda medžiai“ , klausytis kurtus eilėraščius apie gamtą.

4 c klasės mokiniai ir mokytoja Renata P. atliko veiklas grupėse-„Miškas saugo, miškas maitina, miškas gydo“. Mokiniai darbus pristatė PowerPoint programa, dalinosi įspūdžiais ne tik klasėje, bet ir namuose. Šios klasės mokiniai buvo žygyje ir stebėjo rudenėjančios gamtos pasikeitimus, kokie pirmieji medžiai meta lapus, keičia spalvas.

4a klasės mokiniai su klasės mokytoja Justina K. peržiūrėjo informacinę video medžiagą: kodėl saugoti medžius, kaip saugoti medžius. Rudenėjančios gamtos požymius perteikė kūrybiškai atlikdami darbus , kurie puošia mokyklos stendus.

4 b klasės mokiniai ir mokytoja Renata Z. , besigrožėdami įvairiomis rudens spalvomis, ieškojo ypatingo medžio. Rašė rašto darbus apie medžių gyvenimą.

Gražiausios ketvirtų klasių mokinių Vilniaus medžių fotogra fijos buvo patalpintos Instagram platformoje ir dalyvavo fotografijų konkurse.

Džiaugiamės įdomiomis ir naudingomis šio projekto veiklomis ir tikimės tęstinumo.