Gerbiami „Šviesos“ pradinės mokyklos mokinių tėveliai, darbuotojai, visi, norintys paremti mokyklą

Kreipiamės į Jus maloniai prašydami mūsų mokyklai skirti 1.2 proc.pajamų mokesčio sumos. Mums labai reikia Jūsų paramos!

Dėkojame visiems už 2022 metais mokyklai suteiktą paramą – mokinių tėvelių, mokytojų ir kitų rėmėjų gera valia iš 1,2 proc. fizinių asmenų pajamų mokesčio gavome 1700 Eur. Bendruomenės vardu norime padėkoti visiems tėvams, mokytojams ir kitiems mokyklos draugams, kurie 1,2 proc. savo pajamų mokesčio pervedė mokyklai. Nuoširdžiai Jums AČIŪ!!! Dalį šių lėšų skyrėme mokyklos lauko bibliotekėlės įrengimui. Tikimės ir toliau geranoriško Jūsų palaikymo, supratimo ir paramos, kuri padės įrengti vaikų edukacines erdves bei įsigyti skaitmeninių priemonių.

Prašymus dėl 1,2 proc. paramos skyrimo galima teikti elektroniniu būdu iki š. m. gegužės 3 d. elektroninio deklaravimo sistemoje (EDS). Tam tereikia užpildyti vieną populiariausių – FR0512 formą.

Tai padaryti galite:

– per tinklalapį http://deklaravimas.vmi.lt/ naudojant internetinės bankininkystės prisijungimą.

Formoje užpildykite reikiamus laukelius šiais duomenimis:

  • Mokestinis laikotarpis – 2022
  • Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) – 191665480
  • Mokesčio dalies paskirtis – Vilniaus „Šviesos“ pradinė mokykla
  • Mokesčio dalies dydis (procentais) – 1,2
  • Įvesti mokestinį laikotarpį, iki kurio skiriate paramą: jei norite dar 1 metų paramą skirti mums, įveskite 2023, o jei 3, 4 ar 5 metų paramą – atitinkamai 2024, 2025 ar 2026.

parama2

parama3

parama4

parama5


Tikimės Jūsų, kitų šalia Jūsų dirbančiųjų paramos ir pagalbos, nes tik veikdami kartu visų mūsų labui – nuveiksime daugiau.

Mokyklos administracija