konkursas 01Jau ilgiau nei tris savaites karantino sąlygomis gyvenantiems vilniečiams Vilniaus miesto savivaldybė siūlo atrasti architektūros talentus ir namuose iš įvairių daiktų atkurti žinomiausius Vilniaus pastatus!

Tad apsižvalgykite ir iš bet kokių namuose randamų daiktų – nuo „Lego“ kaladėlių iki drabužių ar net maisto – „pastatykite” žinomiausius Vilniaus pastatus, nufotografuokite juos ir įkelkite į specialiai projektui sukurtą svetainę www.karantinas.lt/pastatykvilniu. Į konkursą kviečiami įsitraukti ne tik vaikai, bet ir suaugusieji, o geriausių kūrinių autoriams numatyti prizai.

Jūs varžysitės dėl nominacijų ir prizų dešimtyje skirtingų nominacijų – nuo aukščiausio ar originaliausio iki ekologiškiausio ar skaniausio statinio. Atskirai bus išrinkti penki geriausi jaunieji architektai, kuriems atiteks prekybos tinklo Maxima LT įsteigti prizai – didžiuliai „Lego“ rinkiniai. Dar dešimt dalyvių „Maxima“ apdovanos dovanų kuponais.

Konkursas truks iki gegužės 1 d., nugalėtojus išrinks komisija, į kurią bus įtraukti kūrybinių industrijų atstovai ir architektai, tarp jų ir Vilniaus miesto vyriausiasis architektas Mindaugas Pakalnis.

Sėkmės!